!!! PRZECZYTAJ !!! READ THIS !!!

Przeczytaj jeśli jesteś tu pierwszy raz.
Read this if you are here for the first time.

!!! PRZECZYTAJ !!! READ THIS !!!

Postprzez nobody » 25 stycznia 2010, o 23:00

Obrazek

Witam na forum dla polskich Juggalos.

Jest to forum głównie oparte na muzyce z Psychopathic Records, ale nie tylko - również pokrewne Strange Music, Suburban Noize Records, Psychological Records, RLP/Gothom itd.

Rejestracja jest obowiązkowa do wejścia na forum, po czym by stać się pełnoprawnym użytkownikiem trzeba napisać 50 postów NA TEMAT.
Nie trzymamy tutaj nieaktywnych użytkowników, jeśli będziesz mieć 0 postów lub nie będziesz się logował dłużej niż tydzień - zostaniesz usunięty.
Dbamy również, by posty na forum były poważne i by wnosiły coś do tematu. Jeśli post będzie wyglądać jak napisany przez dziecko lub będzie zawierać jedynie dwa nic nieznaczące słowa - zostanie usunięty a autor dostanie ostrzeżenie. Limit ostrzeżeń wynosi 5.

Wickedshit.pl to największe i jedyne takie forum w Polsce, gdzie prawdziwi Juggalos z całego kraju mogą spotkać się w jednym miejscu. Nikt się tutaj nie obraża i bez sensu nie kłóci.
Forum zapewnia błyskawiczne newsy, jesteśmy jednym z najlepiej poinformowanych serwisów na świecie. Jeśli więc chcesz do nas dołączyć i pomóc nam w budowaniu polskiej Juggalo Family - zapraszamy. Pamiętaj o obowiązkowym przeczytaniu i przestrzeganiu regulaminu i baw się dobrze. MCL!


"and they wanted to know if I would trade 10 juggalos for a 100 registered users
and I said I wouldn't trade 10 juggalos for a 100,000 registered users, 10 juggalos is priceless"


Obrazek

Welcome to the biggest Juggalo community in Poland or even in Europe.
We provide the fastest news from the whole Juggalo world and we also got the biggest Juggalo database you can find. The whole website is in polish, but most of us know english, so feel free to join us! All you have to do is create an account and answer simple questions:
JUGGALO: YES or NO,
Why do you want to join us?,
Since when are you in Family?
and Where did you find info about us?
then one of admins must accept your account (or no - it depends of what you type in registration) and you're ready to go.

WORLDWIDE CLOWN LOVE JUGGALOS!!


administrator: skarekrow@wickedshit.pl
Avatar użytkownika
nobody
I'm a definition of murder
 
Posty: 7948
Dołączył(a): 19 stycznia 2007
Lokalizacja: Tychy
Juggalo od: 1999

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników